repertuaar modul 06 22

"Felix i ukryty skarb"
4, 5 CZERWCA 2022  
godz. 17:00
sobota, niedziela

Reż. Nicola Lemay
Animacja / dla dzieci  
prod. Kanada 2021
1 godzina 24 min
dubbing/ od 5 lat      
bilet 14 zł 

Dwunastoletni Felix jest przekonany, że jego ojciec, który zaginął na morzu dwa lata temu, żyje. Felix postanawia go odnaleźć. Pomoże mu w tym emerytowany marynarz Tom, jednonoga papuga Squawk i kot Rover, który zachowuje się jak pies. W końcu dotrą na Wyspę Cienii, gdzie odnajdą sekretny skarb strzeżony przez niebezpieczną Morgę.

„FUCKING BORNHOLM"
4, 5 CZERWCA 2022
godz. 19:00
sobota, niedziela

Reż. Anna Kazejak
Dramat /Komedia
prod. Polska 2022
1 godzina 35 min
bilet 14 zł

Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?


"FOKI KONTRA REKINY"
18, 19 CZERWCA 2022  
godz. 17:00
sobota, niedziela

Reż. Greig Cameron
Animacja / dla dzieci  
prod. RPA 2022
1 godzina 41 min
dubbing/ od 7 lat      
bilet 14 zł

Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!


"DOKTOR STRANGE
W MULTIWERSUM OBŁĘDU"
18, 19 CZERWCA 2022  
godz. 19:00
sobota, niedziela

reż Sam Raimi
Fantasy / Przygodowy
prod. USA 2022
2 godziny 6 min
DUBBING/ od 13 lat      
bilet 14 zł

Film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy, tocząc walkę z tajemniczym wrogiem."JEŻYK I PRZYJACIELE"
25, 26 CZERWCA 2022  
godz. 17:00
sobota, niedziela

Reż .Regina Welker
Nina Wels
Animacja / dla dzieci  
prod. Niemcy 2019
1 godzina 29 min
dubbing/ od 5 lat      
bilet 14 zł

Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna języczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem."MEN"
25, 26 CZERWCA 2022  
godz. 19:00
sobota, niedziela

Reż.  Alex Garland
thriller
prod.  Wlk. Brytania 2022
1 godzina 40 min
NAPISY/ od 15 lat      
bilet 14 zł

Po tragicznej śmierci męża Harper (Jessie Buckley) wyjeżdża na samotne wakacje do przepięknej angielskiej posiadłości, gdzie ma nadzieję pozbyć się prześladujących ją wspomnień. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie daje jej spokoju. Narastający niepokój młodej kobiety zaczyna przeradzać się w prawdziwy koszmar, który wypełnią jej najbardziej przerażające wspomnienia i lęki.