piotr tarczynskibane rmale 10 20

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza do udziału w warsztatach fotograficznych „Portret z industrialnym tłem”. Zajęcia odbędą się w czwartek 15 października 2020 o godz. 16:00 w siedzibie MOKSiR przy Placu Kilińskiego 3. Spotkanie poprowadzi Piotr Tarczyński – fotografik, dziennikarz, podróżnik.
Warsztaty realizowane będą w ramach projektu pt. „Chełmek Fabryka – miejsce, pamięć, kultura”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”.

kto może uczestniczyć w warsztatach? - osoba dorosła, posiadająca urządzenie do rejestrowanie obrazu. Informacje i zapisy pod nr tel. 601 661 771, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tarczyński
Dziennikarz, podróżnik i miłośnik fotografii, którą zajmuje się od ponad 30 lat. Specjalizuje się w zdjęciach reporterskich, makro, planespottingu i RNAV spottingu. Zdobywca między innymi Brązowego Medalu Foto-Klubu RP oraz Brązowego Medalu FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique) Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej. Prowadzi bloga fotograficzno-podróżniczego pod adresem

https://petersoon.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/piotrek.tarczynski.5

 

zdjecia00101zdjecia00103zdjecia00102

 fot. Piotr Tarczyński

 

 

 piotr tarczynski plakatmale10 20