moja pasja

 

Ścieżka kariery w zawodach prawniczych to myśl przewodnia spotkania z panem Grzegorzem Chyckim, który opowiedział m.in o różnicach między zawodami prawniczymi: radca prawny, adwokat, sędzia, prokurator, notariusz; codziennych obowiązkach radcy prawnego i wyzwaniach, z jakimi się mierzy; możliwościach zatrudnienia w kancelariach, firmach, instytucjach publicznych; oraz znaczeniu etyki zawodowej, samodyscypliny i ciągłego dokształcania.

Spotkanie stanowiło inspirujące wprowadzenie do świata prawa. Dzięki osobistym refleksjom i praktycznym wskazówkom publiczność mogła lepiej zrozumieć, na czym polega praca w zawodach prawniczych oraz jak wygląda ścieżka edukacyjna i zawodowa prowadząca do kariery w tej dziedzinie.

Spotkanie z pewnością poszerzyło horyzonty uczestników i mogło zainspirować niektórych do wyboru przyszłej ścieżki kariery.