potancowka modul 10 19

 Dziś chełmecki Dom Ludowy tętnił muzyką, śpiewem i tańcem. Tradycyjną ludową potańcówkę, jak za dawnych lat, wskrzesiły "Aktywne+", "Chełmkowianki", Koło Gospodyń Wiejskich i MOKSiR. Wszystko za sprawą programu "Chełmek, kierunek kultura - nowe spojrzenie" II cz. dofinansowanego ze środków z Narodowym Centrum Kultury w ramach program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.
Bardzo dziękujemy wspaniałym organizatorom, uczestnikom oraz muzykowi i wodzirejowi, Krzysztofowi Dłubiszowi. Było wesoło, miło, kulturalnie, jednym słowem, jak w sąsiedzkim kręgu? Specjalne ukłony kierujemy w stronę Pań Jadwigi Radwańskiej, Agi Radwańskiej, Janiny Baran. Wszystkie Panie nie wymienione z imienia i nazwiska, bardzo przepraszamy i ściskamy w podzięce za troskę o zasobność stołu i piękny nastrój.

Spotkanie jest częścią programu "W SĄSIEDZKI KRĘGU-ZMIENIAMY ŚWIAT NA +", realizowanego wg pomysłu Agnieszki Radwańskiej w ramach "Chełmek, kierunek kultura - nowe spojrzenie" II cz. dofinansowanego ze środków z Narodowym Centrum Kultury w ramach program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

potancowka 10 19

 

fotorelacja z wydarzenia:

https://www.facebook.com/moksirchelmek/photos/pcb.1475943965901303/1475942855901414/?type=3&theater