nowa strona 02 2019

 

Zmieniamy się. Dla Was. Podstawowym celem, który sobie postawiliśmy przy projektowaniu naszej nowej wizytówki w sieci, to przydatność dla użytkowników. Stąd też jesteśmy wreszcie dostępni także na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.

Wiemy, że często korzystacie z tych urządzeń, gdy szukacie aktualnej oferty zajęć dla swoich pociech, dla siebie, aktualnego programu działań ośrodka, czy repertuaru kina Iluzja. Teraz znacznie łatwiej znajdziecie te informacje.

Miłośników historii zapraszamy do przebudowanego działu archiwum „Echa Chełmka”. Będziemy go w dalszym ciągu uzupełniać o brakujące numery gazety.

Zapraszamy także do odnowionych działów - Historia gminy oraz Zabytki i atrakcje turystyczne. Znajdziecie w nich mnóstwo wiadomości o tym, jak przed laty żyli mieszkańcy Chełmka, Gorzowa i Bobrka. Zobaczycie też na archiwalnych fotografiach, jak kilkadziesiąt lat temu wyglądały miejsca dobrze dziś Wam znane.
Jednocześnie zachęcamy do współredagowania części historycznej naszej strony i przesyłania do nas rodzinnych wspomnień i zdjęć. Do dzielenia się z innymi wiedzą o naszej historii.

Jesteśmy codziennie aktywni w mediach społecznościowych, bo chcemy dotrzeć z naszą ofertą do jak największej ilości osób. Bieżące informacje o aktywnych działaniach w sieci także znajdziecie na naszej nowej stronie internetowej.

Zespół MOKSiR w Chełmku