Repertuar Kina iluzja czerwiec 2024 baner maly

„UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM”
1, 2 CZERWCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 17:00

Reż.: Ricard Cussó
Gat.: Animacja, Familijny, Komedia
Prod.: Australia
1 godz. 21 min.
Bilet 16 zł
Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty... 
 
„BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE”
1, 2 CZERWCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 19:00

Reż.: Sam Taylor Johnson
Gat.: Biograficzny, Muzyczny
Prod.: Wielka Brytania, USA, Francja
2 godz. 2 min.
Bilet 16 zł
Z napisami
"Back to Black. Historia Amy Winehouse" przedstawia pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupia się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także próbuje zrozumieć jej demony. "Back to Black. Historia Amy Winehouse" to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie.
 

„STRAŻNICZKA SMOKÓW”
22, 23 CZERWCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 17:00

Reż.: Salvador Simó, Jianping Li
Gat.: Animacja
Prod.: Hiszpania, Chiny
1 godz. 39 min.
Bilet 16 zł
Dubbing
W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka spędza czas, pomagając swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką smoków.

 

„WARIACI”
22, 23 CZERWCA 2024
(SOBOTA-NIEDZIELA)
GODZ. 19:00

Reż.: Jan Jakub Kolski
Gat.: Komedia kryminalna
Prod.: Polska
1 godz. 57 min.
Bilet 16 zł
Z napisami
Eryk i Karolka to para marzycieli. Po wyjściu z więzienia, by ponownie nie popaść w konflikt z prawem, postanawiają rozpocząć nowe i pozbawione problemów życie na łonie natury. Trudno jednak odnaleźć się im w nowej, choć pięknej sytuacji. Eryk pragnie szczęścia również dla swojej małej córki Dżesiki. Porywa ją z rąk dziadka i razem z Karolką wyruszają w pełną przygód podróż przez Polskę. Sprawy komplikują się, kiedy Karolka zapada na poważną chorobę. Jedynym ratunkiem dla niej będzie kosztowna kuracja, na którą oczywiście nie mają pieniędzy. Eryk i mała Dżesika biorą sprawy w swoje ręce i organizują napad na bank. Potem trzeba będzie już tylko wykraść ze szpitala pacjentkę. Z miłością i dla miłości.

 

Repertuar Kina iluzja czerwiec 2024 plakat maly